Anında SMS Onay Kodu Hizmeti

12/08/2023 00:46:34

Saygıdeğer Ziyaretçilerimize,

Web sitemize gösterdiğiniz ilgi ve zaman için öncelikle teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimize 50'den fazla platform için tek kullanımlık sanal numara hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Web sitemizde hesap oluşturmadıysanız, hızlı bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz. Ardından, ihtiyacınıza uygun bir platform için SMS onayını gerçekleştirebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, WhatsApp için SMS onayı yapmak istediğinizi varsayalım. Basitçe ilgili seçeneği seçerek devam edebilirsiniz. Üstelik 50'den fazla ülke seçeneği arasından tercihinizi yapabilirsiniz. WhatsApp için İngiltere numarası almak istediğinizi düşünelim, İngiltere'yi seçerek ilgili fiyat bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

Sonrasında hesabınıza bakiye yükleyip WhatsApp İngiltere numarasını kolayca satın alabilirsiniz. Ekranınıza +44 ülke koduyla bir İngiltere sanal numarası gelecektir. Bu numarayı WhatsApp'a ekleyip kodu gönderdikten sonra, kod bilgisi web sitemizdeki "Numaralarımız" bölümünde görüntülenecektir.

Siz de artık bu kolay adımları takip ederek istediğiniz platform için tek kullanımlık sanal numara hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sorularınız için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginiz için tekrar teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

smsonayi.com

Ekibi.