Fake Numara Alma Sitesi

06/07/2022 03:53:36

Fake Numara Alma Sitesi

Fake numara alma sitesi olarak son zamanlarda en yayın olan işlemleri hem en uygun fiyatlar ile hem de kaliteli bir şekilde sunmak için burada yerimizi almaktayız. Genel olarak birçok uygulama kayıt işlemleri sırasında telefon numarası istemektedir ve bir telefon numarası ile bir kere kayıt olma hakkın sunmaktadır. Bazı anlarda birden fazla hesap açmak istediğimiz için ikinci bir numaraya ihtiyacımız olabilir. Ya da bilgilerimizi ve telefon numaralarımızı bu tarz uygulamalar ile paylaşmak istemediğimiz anlarda direk yeni bir numara arama arayışları devreye girebilir.

Fake numara alma işlemlerinin günümüzde çok farklı bir boyut kazanmasından dolayı herkes dilediği zaman adresimizden numara alma adımlarını tercih edebilmektedir. Özellikle Whatsapp ve Telegram gibi platformlar üzerinde yer almak ama kendi numaralarını paylaşmak istemeyen kişilerin tercih ediyor oldukları yöntemlerden bir tanesi olmaktadır.

SMS Onay Hizmeti İle Onaylanan Servisler

SMS onay hizmeti ile onaylanan servisler incelenecek olduğu zaman birçok servis öne çıkmaktadır. Bazı anlarda mesajlaşma uygulamaları bazı anlarda sosyal medya platformları bazı anlarda da alışveriş siteleri gibi birçok alanda SMS onay kodu gerekli olabilir. Bu noktalarda kimse sorun yaşamasın diye de en uygun fiyatlar ile numara satış hizmetlerin devam etmekteyiz. Türkiye sınırlarında tamamen yasak yani illegal bir konumda olan bir işlem olsa bile geri kalan tüm ülkelerde rahatlık ile kullanılmaktadır.

SMS onay hizmeti ile onaylanan servisler genel olarak incelenecek olduğu zaman;

1. Whatsap

2. Telegram

3. KazandıRio

4. Tinder

5. Google

6. YouTube

7. Facebook

8. Twitter

9. Instagram

10. Discord

11. Wechat

12. Netflix

13. Amazon

14. Yahoo

15. Mail. Ru

16. PayPal

17. Viber

18. Ok.ru

19. V. K

20. Linkedin

21. Uber

22. Yandex ve birçok servis onayı yapılır

Fake Numara Alma Sitesi Güvenilir Mİ?

Fake numara alma sitesi güvenilir mi konusu da bir hayli merak edilen konular arasında yer almaya da devam etmektedir. Fakat genel olarak bakılacak olduğu zaman kullanıcıların kendileri için böyle bir numarayı nereden ya da nasıl almak istedikleri büyük bir önem arz etmektedir. Her ne kadar günümüzde satışlara devam eden birçok adres yer alsa bile genel olarak bizler burada bulunmaktayız.

SMS onay kodu hizmetleri vermeye devam ettiğimiz ilk andan bu yana kadar da daha kaliteli devam etmek için bulunmaktayız. Hem her ülkelere ait olan telefon numara satış işlemleri devam etmektedir. Hem de her sağlayıcı için anlık olarak SMS gönderim işlemleri yerine gelmektedir. Bu sayede en kaliteli olan adımlar sorunsuz olarak da bulunmaktadır.

Ne kadar çok alım yapılsa bile yine de adresimizde en ufak sorunlar gözlenmemektedir. Bu yüzden de kurulan servis sağlayıcımız 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz çalışmalarına devam etmektedir.

Fake Numara Nasıl Satın Alınır?

Fake numara satın alma adımları nasıl olur sorusu da bir hayli merak edilen konular arasında yer almaktadır. Genel olarak bakılacak olduğu zaman sadece birkaç adımın yerine getirilmesi de gerekmektedir. Anlık ve pratik bir şekilde her işlemi sunan servis sağlayıcısı olarak yer almaktayız. Bundan ötürü de istenilen her bir hizmet anında ön planda olmaktadır. Kimse sıkıntı yaşamadan ister satın alma ister kiralama gibi adımları tercih edebilir.

Fake numara kiralama işlemleri de yukarıda yer alan birçok serviste üyelik yapabilmek için önemli konumda olmaktadır. Fakat burada satın alma ile kiralama arasında olan farka da dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü kiralama ister günlük ister saatlik ister haftalık ister aylık olarak meydana gelmektedir. Bu kadar süreç içerisinde numara kullanılmaya devam ettiği sürece birden fazla kere SMS kodu gelmesi söz konusu olabilmektedir. Bu yüzden de dileyen herkes kendisi için en uygun olan numarayı alabilmektedir.

Fake numara satın alma sırasında numaralara sadece bir kere kod gelmektedir ve ardından hesaplar üzerinden tamamen silinmektedir. Kiralanan numaraların süresi dolduğu an da otomatik bir şekilde sistemden silinmektedir ve her ne olursa olsun aynı numara bir daha ikinci kere satımları söz konusu dahi olmadan sistem üzerinden anlık olarak silinmektedir.