Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır?

08/07/2022 19:11:38

Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır?

Sahte telefon numarası nasıl alınır konusu özellikle de Türkiye numarası dışında bir numara almak isteyen insanlar tarafından araştırılıyor. Söz konusu numaraları almak her geçen gün giderek daha da yaygın hale geliyor. Durum böyle olunca da bu numaralara sahip olmak isteyen kişiler numaraları nereden temin edebileceklerini merak ediyorlar.

İnsanlar sahte telefon numarasını farklı işlemlerde kullanmaya devam ediyor. Günümüzde farklı kanallarda hep telefon numarası onayı isteniyor. Kendilerine ikinci bir kanal açmak isteyen kişiler de bunun için yeni bir telefon numarasına ihtiyaç duyuyorlar. Özellikle de Whatsapp ve Telegram gibi mesajlaşma kanalları için insanlar genel anlamda yeni bir telefon numarası arıyorlar. Tam olarak da bu noktada devreye sahte telefon numarasına sahip olma arzusu giriyor.

SMS Onayı İle Sahte Telefon Numarası Almak

Sahte telefon numarası almak isteyen kişiler genel anlamda bunu nasıl yapacaklarını merak ediyorlar. Özellikle de belirli kanallar için pek çok insan bu telefon numaralarını almayı tercih ediyor. İnsanlar belirli alanlara kayıtlarını oluşturmak istedikleri zaman karşılarına bir SMS onayı çıkıyor. Bu gibi durumlarda yeni bir telefon numarasına ihtiyaç duyan kişiler, bu numaralar ile işlemlerini gerçekleştirmeyi tercih ediyorlar. Söz konusu servislerden bazıları ise şu şekilde sıralanıyor;

1. Whatsap

2. Telegram

3. Google

4. YouTube

5. KazandıRio

6. Tinder

7. Amazon

8. Yahoo

9. Facebook

10. Twitter

11. Instagram

12. Discord

13. Ok.ru

14. V. K

15. Wechat

16. Linkedin

17. Netflix

18. Mail. Ru

19. PayPal

20. Viber

Söz konusu adresler için telefon numarasına ihtiyaç duyan kişiler kısacık işlemlerin ardından kolay bir biçimde kendilerine sahte numara temin edebiliyorlar. Bu durumda da akıllara güvenilir olup olmadığı gibi sorular geliyor.

Sahte Telefon Numarası Almak Güvenilir midir?

Sahte telefon numarası alma sitesi üzerinden pek çok kişi sahte numaraları almaya devam ediyor. Bu kapsamda pek çok insan telefon numaralarını satın almak istedikleri sitelerin güvenilir olup olmadığı konusunu araştırıyor. Ancak genel anlamda bu konu incelendiği zaman insanların bu numaraları neden aldıklarına çok fazla bakılmıyor. Lakin yine de insanların bu numaraları neden dolayı satın aldıkları ciddi anlamda önem taşıyor. Günümüzde insanlar farklı amaçlar ile bu sahte telefon numaralarını temin etmeye devam ediyor.

Sahte telefon numaraları konusunda SMS onay kodu verilmesi ile birlikte herhangi bir sorun bulunmadığına yönelik söylemler devam ediyor. Hem kaliteli hem de sorunsuz satın alımlar pek çok kişi tarafından gerçekleştiriliyor. Fake telefon numaralarının satışları hız kesmeden devam ediyor. Bu numaraların kullanım amaçları ne olursa olsun pek çok kişi bu numaralara çok fazla yeltenmemeyi tercih ediyor.

İnsanlar fake telefon numarası kullanmak kadar satın alacakları alanın güvenilir olmasından şüphe duyuyorlar. Bu noktada pek çok kişi kendilerine güvenilir olan bir site arıyor. Sorunsuz bir biçimde numara satın alma işlemlerini gerçekleştiren kişiler, etraflarında yer alan insanların da aynı alandan alışverişlerini gerçekleştirmelerini sağlıyor. Aynı zamanda bu konuda 7 / 24 hizmetlerini sürdürmeye devam eden siteler üzerinden numara satın alımları aksatılmadan devam ediyor.

Sahte Telefon Numarası Satın Alma Adımları

Sahte numara satın alma adımları da pek çok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Bu durum her ne kadar bazı kişiler tarafından tasnif edilmiyor olsa bile insanlar bu numaraları satın almaya devam ediyorlar. Numaraları satın alarak kullanmak isteyen kişilerin belirli adımları yerine getirmeleri gerekiyor. Bu adımları yerine getirmelerinin ardından en ufak bir aksaklık yaşamadan satın alma işlemlerini gerçekleştirme imkanını elde ediyorlar. Bu işlemlerin sona ermesi ardından da numaralarını kullanmak istedikleri alanlarda kullanabiliyorlar.

İnsanlar kayıtlarını kolay bir biçimde tamamlamalarının ardından ödeme işlemlerini de sorunsuz bir biçimde gerçekleştiriyorlar. Bu konuda özellikle de güven duydukları fake telefon numarası satın alma sitesi üzerinden alışverişlerini gerçekleştirmeye devam ediyorlar. Yapacakları işlemler ile birlikte en ufak bir sorun bile yaşamadan istedikleri gibi numaralarını kullanıyorlar. Aynı zamanda siteler içerisinde tamamı ile özgür biçimde hareket ediyorlar. Tüm işlemlerini kendileri hallederek tek tık ile istedikleri her yere erişebiliyor ve numaralarını seçebiliyorlar.